Panattoni Europe wybuduje kolejne centrum dystrybucyjne dla H&M, jednej z wiodących na świecie firm odzieżowych. Obiekt o powierzchni ponad 30 000 m kw.powstanie w Grodzisku Mazowieckim i podzielony będzie na przestrzeń magazynową i socjalno-biurową (z wydzieloną kantyną pracowniczą). Zakończenie budowy planowane jest na jesień tego roku.

Nowy magazyn zostanie zbudowany zgodnie z ogólnymi zasadami zrównoważonego rozwoju. Budynek będzie zarówno przyjazny środowisku, jak i efektywny w eksploatacji. O ekologicznym charakterze inwestycji dla H&M będzie świadczyła m.in. nowoczesna konstrukcja hali magazynowej, ekologiczność zastosowanych materiałów, energooszczędność, a także lokalizacja.

Magazyn BTS dla sieci H&M powstanie w Grodzisku Mazowieckim i będzie położony przy ulicy Chemicznej, co zapewni bliskie i dogodne połączenie z autostradą A2, przebiegającą przez centralne obszary kraju oraz stanowiącą część drogi międzynarodowej E30. Usytuowanie inwestycji w tym miejscu gwarantuje sprawną realizację wysyłek zagranicznych, a ponadto położenie w odległości ok. 34 km od ścisłego centrum Warszawy sprawia, że jest to doskonały punkt dla klientów koncentrujących się na logistycznej obsłudze zarówno warszawskiego, jak i krajowego rynku.