Ten osobnik opisywał, jak gwałcił i mordował małe dziewczynki

0

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi wydała list gończy za Krzysztofem Pomorskim. Mężczyzna opisywał w Internecie m.in. jak porywał, gwałcił i mordował małe dziewczynki. Tę wstrząsającą sprawę ujawniła Ewa Żarska, dziennikarka Polsat News.

Dziennikarka przeprowadziła śledztwo, w którym ujawniła kulisy afery pedofilskiej sprzed jedenastu lat. Na jego podstawie prokuratura zdecydowała się wznowić postępowanie przeciwko Krzysztofowi Pomorskiemu.

Według ustaleń Polsat News to mężczyzna, który w sieci jako „Piotr” korespondował z innymi pedofilami, chwaląc się uprowadzeniami, gwałtami i zabójstwami, jakich rzekomo miał się dopuścić.

1

To drugi list gończy za Pomorskim. Pierwsze śledztwo zostało wszczęte w 2009 roku. Na podstawie zgromadzonego materiału w 2011 roku wydano postanowienie o przedstawieniu zarzutów rozpowszechniania pornografii dziecięcej. W grudniu 2013 roku prokuratura zawiesiła sprawę, bo nie udało się ustalić miejsca pobytu poszukiwanego.

Z ustaleń reporterki Polsat News Ewy Żarskiej, autorki reportażu „Mała prosiła, żeby jej nie zabijać” wynika, że bohater tego materiału, pedofil o nicku „Piotr” to Krzysztof Pomorski. To on w rozmowach w sieci opisywał ze szczegółami, jak uprowadzał, gwałcił i zabijał kilkuletnie dziewczynki. publikacje mediów skłoniły prokuraturę do podjęcia decyzji o wszczęciu śledztwa.

ZOBACZ REPORTAŻ O TEJ SPRAWIE

Emisja tego reportażu skłoniła prokuraturę do podjęcia decyzji o wszczęciu śledztwa.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ