Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonów komórkowych z siedziby firm na terenie Warszawy i okolic. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby, która może mieć z tym związek. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7.

Do zdarzeń doszło na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku. Nieznany dotąd sprawca dokonał kilku kradzieży telefonów komórkowych z siedziby firm. Kamera monitoringu zarejestrowała prawdopodobne wizerunek osoby, która może mieć z tym związek.

2

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7.

  Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 392 37 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

Zobacz również: