Jeden z największych w Polsce klubów swingerskich, w którym będą się spotykać miłośnicy seksu grupowego i wymiany partnerów został otwarty w Lublińcu w miniony weekend. Uczestników nieskrępowanych uciech np. z Warszawy ma przywozić specjalnie uruchomiona linia autokarowa – poinformował portal gazetalubliniecka.pl. Pytając jednocześnie: czy Lubliniec będzie stolicą seksu?

W minioną sobotę w tym miasteczku otworzono  klub o nazwie Prive. Co to takiego, i jakie atrakcji przygotowano?

Prive jest prywatnym miejscem dla swingersów, miłośników i sympatyków seksu grupowego położonym na Śląsku. Nasz Klub to prawie 900m2 wysublimowanych, nowoczesnych i praktycznie urządzonych wnętrz na trzech poziomach, specjalnie zaprojektowanych i wyposażonych pod potrzeby swingersów.
To miejsce które umożliwi Wam spełnianie swoich fantazji i osiąganie szczytów rozkoszy. W klubie znajdziecie takie atrakcje jak: Erotyczna dyskoteka, spa (sauny, jacuzzi), strefę masażu, kopulodrom, strefę kinową z projektorem, łóżko wodne, oralium, glory hole, ogród, huśtawkę, strefę bosm. (…)”. – czytamy na stronie klubu.

Z okazji otwarcia zorganizowano nawet specjalny  autokar dla mieszkańców  Warszawy i innych miast. Inauguracyjna impreza została podzielona na dwa etapy. Pierwszy zapoznawczy (od 20.00 do 23.00), po godzinie 23.00 otwarte zostały dwa dodatkowe poziomy, w których, jak zaznaczają właściciele wszystko staje się możliwe i dozwolone”. Na tych poziomach obowiązywać będą stroje według wyznaczonego „dress codu”, czyli w bieliźnie i strojach erotycznych. Kolejną istotną rzeczą jest całkowity zakaz używania telefonów komórkowych na terenie obiektu.

Oczywistym jest, że uruchomienie takiego klubu musiało spotkać się z różnymi reakcjami.

„Właściciel tegoż przybytku reklamuje swój ,,klub” atrakcjami tak obrzydliwymi, ohydnymi i spaczonymi, że w głowie się to nie mieści,. Szkoda przytaczać tych obrzydliwości. Pytam: czy wie Pan o tym i co zamierza Pan zrobić w sprawie uchronienie miasta od łatki miasta burdelu? Znani jesteśmy już z więzienia dla kobiet i psychiatryka, moim zdaniem skromnym wystarczy! To absolutny skandal” –  gazetalubliniecka.pl. przytacza list jednej z mieszkanek do burmistrza Lublińca.

„W naszym kraju są odpowiednie służby, aby tego typu działalność kontrolować. Burmistrz nie wydaje żadnych zgód na prowadzenie tego typu działalności. Zwrócę się w tej sprawie do odpowiednich organów państwowych” – odpowiada burmistrz Edward Maniura.

Zdania na temat klubu są mocno podzielone. Wybraliśmy kilka komentarzy na ten temat.

– Ludzie to tylko sex, nie bądźcie świętsi od papieża, jakbyście zapomnieli to dzięki niemu jesteście na świecie, w ten sam sposób zrobiliście własne dzieci. Czy wydarzyło się coś złego? Ja nic takiego nie zaobserwowałam. Ilu waszych znajomych dzięki temu w weekend zarobiło? Nie ma nic w tym złego, może dzięki temu bezrobocie u nas spadnie! Nikt nie zmusza ludzi by chodzili w takie miejsca. Moja moralność nie pozwoliłaby mi uczestniczyć w czymś takim, ale jakim prawem mogę komuś zakazywać tych „zabaw”.

– Tyle krzyku, oburzeń, awantur… a co się wydarzyło? Przyjechało kilkaset osób do małej mieściny, wynajęli wszystkie hotele, zjedli obiad w naszych restauracjach, przejechali się taksówkami, zostawili po kilkaset złotych i wyjechali. W mieście było spokojnie, kulturalnie i bez ekscesów. Spodziewaliście się czego? Że nago będą latać po ulicach i moherowe berety gwałcić? Dla miasta czysty zysk, mądry będzie ten co się zakręci koło tematu i zaproponuje swoje usługi, kto pierwszy ten lepszy.

– Sodoma, Gomora i smutek. Czy naprawdę czysta miłość zasługuje na to, żeby być wypierana przez takie wynaturzenia i to także dla kasy?

– Ludzie widzą, w tym przejaw ohydy i obrzydlistwa, a nikt nie zwraca uwagi na to, że ktoś bardzo bogaty chce zainwestować w Lublińcu.  Zastanawiam się, czy oburzenie ludzi nie wynika czasem z niepewności o wierność swoich partnerów lub partnerek.

– Jestem zdania, że są na tym świecie rzeczy, które nie są neutralne. Swinging uważam za moralnie jednoznacznie zły, szkodliwy dla człowieka. Dla kogo? Głównie dla samych uczestników. Miłość wzajemna małżonków pozbawiona intymności, wystawiona na wzrok osób postronnych, kontakty seksualne poza związkiem małżeńskim- wszystko to zaburza wzajemne zaufanie, wzajemną wewnętrzną wspólnotę. Uważam, że pary, które korzystają z rozrywki typu swing są to pary niespełnione, albo pary, których członkowie są egoistami i dążą do coraz większego zaspokojenia cielesnego. Natomiast nigdy go na tym świecie nie zaznają. Jest to niedojrzałość osób dorosłych! Miłość nie na tym polega. Jeśli jest to uznawane za zabawę jest to zabawa, która krzywdzi człowieka. Jest to szkodliwe dla otoczenia, dla młodzieży, dla mieszkańców, bo jest to zły przykład, pokusa, a pokusa erotyczne to najsilniejsze pokusy. Jestem załamana….

A Wy co o tym sądzicie?

beta

Zobacz również: