Do tragicznych wydarzeń doszło 2 stycznia w holenderskim mieście Bovenkarspel. W wyniku zderzenia z innym samochodem auto z trzema osobami w środku wpadło do kanału – podaje portal polishexpress.co.uk.

W tonącym aucie uwięzieni byli ojciec wraz z dwójką swoich dzieci- trzyletnim i sześciomiesięcznym. W pobliżu była trójka Polaków. Lodowa woda nie przeszkodziła im w przedostaniu się do samochodu, który wylądował na dachu. Znajdujący się w środku mężczyzna robił wszystko, aby jego dzieci się nie utopiły- podaje polishexpress.co.uk.

Bohaterscy Polacy starali się opóźnić utonięcie auta i wytrzymać, aż do przybycia służb. Wkrótce pomogli im wezwani policjanci, a następnie straż pożarna. Rodzinę udało się uratować.

źródło: polishexpress.co.uk.

Zobacz również: