Policjanci z Komisariatu Policji w Bełżycach poszukują mężczyzny do sprawy przywłaszczenia saszetki na terenie jednego ze sklepów w miejscowości Niedrzwica Duża. W środku znajdowały się dokumenty oraz telefon komórkowy. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring sklepu, na którym widać całe zdarzenie. Do sprawy przywłaszczenia poszukujemy mężczyzny widocznego na nagraniu. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu tel.: (81) 516-13-10 lub 997. Zapewniamy anonimowość.
Do zdarzenia doszło 21 listopada na terenie jednego ze sklepów w miejscowości Niedrzwica Duża. Sprawca wchodząc do sklepu zauważył pozostawioną w koszyku na zakupy saszetkę i ją przywłaszczył. W środku znajdowały się dokumenty m. in. prawo jazdy, dowód osobisty i rejestracyjny oraz legitymacja emeryta i rencisty, był tam też telefon komórkowy. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać całe zdarzenie oraz wizerunek sprawcy.
Do sprawy przywłaszczenia funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bełżycach poszukują mężczyzny widocznego na nagraniu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu tel.: (81) 516-13-10 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Zobacz również: