Policjanci z Komisariatu Policji w Niemcach poszukują zaginionej Anny Drozd. Dziewczyna w dniu 10 grudnia wyszła z domu z zamiarem udania się do Opola Lubelskiego. Od tamtej pory nie powróciła do domu i nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginioną, bądź zna miejsce jej pobytu proszony jest kontakt z Policją pod nr tel.: (81) 756-17-97 lub 997.
Zaginiona to: Anna Drozd, córka: Jana i Ireny, ur. 26.01.1993 roku, zam. Snopków
Rysopis: Wzrost 156 cm, waga 55 kg, sylwetka budowy ciała średnia, włosy do ramion koloru blond z ciemnymi odrostami, oczy koloru brązowego, cera blada, twarz okrągła.
W dniu zaginięcia ubrana była: w kurtkę do kolan koloru seledynowego z kapturem obszytym futerkiem, bluzka koloru czarnego, spodnie koloru czarnego typu „rurki” z rozcięciami z przodu, buty kozaki do kolan koloru jasno – brązowego. Na głowie miała czarną czapkę.
Okoliczności zaginięcia: W dniu 10 grudnia 2016 roku około godziny 10:00 Anna Drozd wyszła z domu z zamiarem udania się do Opola Lubelskiego. Od tamtej pory nie powróciła do domu i nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną.
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji w Niemcach pod nr tel.: (81) 756-17-97 lub 997.

Zobacz również: