Unikalny wieź z słuchaczem, nowa płyta „Chaos Pełen Idei”, John Porter, Justyna Świes i Mazolewski Quintet – te elementy sprawią, że grudniowy koncert Mazolewskiego z pewnością zapadnie w pamięć!

 Wojciech Mazolewski, czołowy Polski muzyk jazzowy, w którego nutach czai się tajemnica, wymykająca się wszelkim znanym definicjom. Wybitny jazzman, który stworzył nurt muzyczny, będący wyjątkowo subtelnym połączeniem jazzu, punku i folku. Podbił serca słuchaczy nie tylko w Polsce ale także i na całym świecie, o czym świadczą liczne międzynarodowe trasy koncertowe gdzie jest gorąco przyjmowany.

Już 12 grudnia oddajmy się niesamowitemu klimatowi, który w Teatrze Muzycznym Roma wraz z niepowtarzalnymi dźwiękami Wojtka tworzyć będą  muzycy Mazolewski Quintet, elektryczne brzmienia Johna Portera i niesamowity głos Justyny Święs.

Ten koncert, który promuje najnowszą płytę „Chaos pełen idei” będzie pełen niespodzianek, niesamowitych dźwięków i magii.

Jedno z najpiękniejszych miejsc na polskiej scenie muzycznej, najlepsi muzycy, moc instrumentów i niesamowita relacja z publicznością. Ten koncert zapadnie w pamięci każdego widza.

 

Zobacz również: