Klienci BGŻ BNP Paribas przeżywają nerwowe chwile – z ich kont internetowych „znikają” pieniądze, a niektóre płatności są dublowane. Szefostwo banku uspokaja, ale potwierdza, że pojawiły się problemy.

O niepokojącej sytuacji informuje tvn24bis.pl. Podaje, że klienci BGŻ BNP Paribas alarmują o kłopotach w systemie e-bankowości.

Biuro prasowe BGŻ BNP Paribas potwierdziło „przejściowe problemy”. Spowodowane „przeprowadzoną migracją danych i ujednolicenia systemów bankowości elektronicznej, którą przeprowadzono w miniony weekend” – podaje tvn24bis.pl

„Dotychczasowy system bankowości elektronicznej eBGŻ od 14 listopada został zastąpiony systemem Pl@net. W związku z wprowadzanymi zmianami po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej mogą występować przejściowe problemy z prawidłowym wyświetlaniem  salda na rachunku w sekcji „Moje finanse” (system Pl@net) lub w liście rachunków (system Biznes Pl@net). Saldo widoczne w historii transakcji jest prawidłowe” – podano. Równocześnie zapewniając, że pieniądze klientów są bezpieczne.

Zobacz również: