Już po raz szósty gmina Teresin zaprasza do udziału w Halowych Mistrzostwach Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym. To kolejna cykliczna impreza o zasięgu krajowym organizowana przez tutejszy samorząd i gminne jednostki organizacyjne. O mistrzowski tytuł na kortach w Starych Babicach zawodnicy powalczą w weekend od 2 do 4 grudnia.
Zawody odbędą się wzorem lat ubiegłych w gościnnych progach klubu KampinoSport w Starych Babicach. Będzie nam miło spotkać się z Państwem, zarówno na korcie, rywalizując w sportowej, koleżeńskiej atmosferze o tytuł najlepszych samorządowców – zaprasza Marek Olechowski, wójt gminy Teresin, który sam niejednokrotnie startował w tym turnieju i to z powodzeniem, bo ma na koncie już kilka medali.
Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada, na adres mailowy: teresin2016@op.pl lub faxem na numer: 46 864 25 32.
Co ważne, w zawodach mogą wziąć udział wyłącznie etatowi pracownicy urzędów marszałkowskich, powiatowych, miejskich i gminnych, radni gmin, miast, powiatów i sejmików oraz kierownicy jednostek organizacyjnych podległych miastu. Grać nie mogą zawodnicy sklasyfikowani na listach Polskiego Związku Tenisowego w ostatnich pięciu latach. Jest to impreza wyłącznie amatorska, choć organizacja i poziom gry stoją na najwyższym poziomie.
Tenisiści rywalizować będą w grach pojedynczych, jak i podwójnych z podziałem na następujące kategorie: mężczyźni do lat 45 i młodsi, mężczyźni powyżej 45 lat i starsi, mężczyźni powyżej 55 lat i starsi, VIP oraz kategoria open indywidualna i debel.
Organizatorzy nie pobierają wpisowego. Natomiast sędzią głównym mistrzowskich zmagań tradycyjnie będzie Ariel Lisowski, arbiter międzynarodowy ITF White Badge. Więcej informacji i niezbędne dokumenty dostępne są na portalu teresin.pl.
Marcin Odolczyk

Zobacz również: