Nowa Galeria Grodova w centrum Grodziska ma być otwarta z początkiem grudnia. Obecnie kończą się tam ostatnie poprawki, a cała powierzchnia została już wynajęta. Całkowita powierzchnia Galerii Grodovej to dziewięć tys. metrów kw., powierzchnia najmu wynosi pięć tys. 100 metrów kw., a wszystko usytuowane jest na dwóch poziomach. Znajduje się tam również parking podziemny.
W galerii oprócz sklepów będą też salony, restauracje i usługi. Swoje siedziby będą mieć: Empik, Cosmedica, Rossmann, RTV EURO AGD, Martes Sport, TXM, sklep Stokrotka i Smyk.
Usługi dotyczyć będą salonów: fryzjersko-kosmetycznego Lok&Roll, Optyka Tondryk, Kantoru, Kolportera, Biura Podróży Itaka i salonu Play. Bęzie też przystań gastronomiczna: restauracja American Broast dopiero wchodząca na polski rynek.
Inwestycja kierowana przez firmę Napollo nie u wszystkich wzbudza zachwyt.
W Grodzisku nadal brakuje Centrum Handlowego z prawdziwego zdarzenia, bo w tej galerii będzie w większości to samo, co w innych miejscach miasta lub parę kilometrów dalej. Ludzie i tak będą jeździć na zakupy do Janek, albo Warszawy, gdzie jest większy wybór w takich centrach. Jedyną nowością może być Empik, bo restauracji, fryzjerów, kosmetyczek, sklepów spożywczych i drogerii jest w mieście dosyć. Brakuje sieciówek znanych marek– mówią dwie grodziszczanki Maja L. i Natalia P.
Uroczyste otwarcie galerii planowane jest na 1 grudnia.
am
fot.am

Zobacz również: