Szwecja: 9-latka molestowana i bita przez dzieci imigrantów

9-letnia Szwedka była wielokrotnie bita oraz seksualnie i emocjonalnie dręczona przez grupę dzieci migrantów. Jednak zamiast zgłosić to władzom, szkoła postanowiła zatuszować obrzydliwy incydent, przekazując oburzonym rodzicom dziewczynki niedorzeczne wyjaśnienia.
Do zdarzenia doszło w szwedzkiej szkole publicznej w Eskilstunie, gdzie dominuje lewicowy pogląd, że wszystkie kultury są sobie równe i mogą szczęśliwie współistnieć. Niestety, ta bezradna dziewczynka służy jako doskonały przykład na skalę propagandy, kultywującej liberalny porządek.
Rodzice 9-latki zażądali wyjaśnień po tym, jak ich dziecko ujawniło okropności, które musiało znosić na co dzień. Dręczona dziewczynka opowiedziała, że ​​była regularnie nazwana „cipką” i „kur**ą” oraz bita na boisku szkolnym i w autobusie. Zdecydowała się powiedzieć o wszystkim rodzicom po tym, jak grupa uczniów ściągnęła jej spodnie w stołówce i zaczęła molestować, podczas gdy inne dzieci na to patrzyły.
Kiedy rodzice zażądali wyjaśnień ze strony szkoły, byli w szoku. Dyrekcja wyjaśniła incydent tym, że…. „dziewczynka była naturalnym celem, bo jest słodką blondynką”.
-Dostaliśmy wyjaśnienie ze strony szkoły, że nasza córka jest blondynką  i to prowokowało dzieci imigrantów.– powiedziała matka dla szwedzkiej telewizji. I dodała: Moja córka stała z tacą w jadalni, gdy zdjęto jej spodnie oraz majtki, podczas gdy wszyscy ją obserwowali.
W odpowiedzi na zarzuty rodziców, szkoła zaproponowała jedynie, aby dziewczynka wracała do domu innym autobusem. Jednak to nie rozwiązuje problemu, ponieważ z relacji matki wynika, iż pewnego dnia grupa młodych imigrantów przyszła za dziewczynką ze szkoły aż pod dom. Grozili, że i tak ją dopadną.
Rodzice spotkali się kilkakrotnie z przedstawicielami szkoły, z nadzieją, że ich zarzuty skłonią ich do tego, aby zareagowali w sprawie dręczenia ich córki. Jednak po wielu próbach tuszowania incydentów, zamiast radzenia sobie z nimi, ofiara i jej rodzice zostali zmuszeni do zmiany szkoły, aby uniknąć zagrożenia. Zdając sobie sprawę, że szkoła nie ma zamiaru upomnieć agresorów, rodzina zgłosiła incydenty miejscowej policji.
Media również starają się ukrywać podobne zdarzenia, których sprawcami są dzieci imigrantów. Ich zachowanie usprawiedliwiane jest przez szkoły. Wyjaśnienie jest zazwyczaj takie samo: „jest to wynik odmienności kulturowej i należy to zaakceptować”.
Zdruzgotana matka dziewczynki uważa, że gdyby problem dotyczył muzułmańskiego dziecka, to reakcja szkoły byłaby natychmiastowa, a chora poprawność polityczna może prowadzić do większej liczby podobnych zdarzeń. Nad islamistami roztacza się parasol ochronny, zapominając o tym, że to często przed nimi należy chronić innych.
Szwecja jest obecnie uważana za „stolicę gwałtu Zachodu”. Według statystyk w najbliższym czasie 1 na 4 Szwedki zostanie zgwałcona. Liczba napaści seksualnych w tym kraju wzrosła o prawie 500%. Około 77% z nich jest popełniana przez imigrantów, głównie z krajów muzułmańskich.
MB
źródło: madworldnews.com

Zobacz również: