Pani Agnieszka zaparkowała 11 września  swój samochód w centrum Warszawy. Poszła na spotkanie, a kiedy wróciła, jej auto było zdemolowane. Na masce wandale wyryli napis „Allah Akbar”.

ZOBACZ FILM

Kobieta była zaskoczona, kiedy w niedzielę około godz. 20 wyszła ze spotkania, a jej zaparkowany w Alejach Jerozolimskich volkswagen passat miał rozbitą przednią szybkę, był obdrapany, a na masce ktoś wyskrobał napis „Allah Akbar”.  Kobieta wróciła bardzo opalona z wakacji, miała warkoczyki.  Prawdopodobnie ktoś pomyślał, że nie jest Polką

Policjanci z  Ochoty prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia samochodu, do którego doszło przy ul. Al. Jerozolimskie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanym zdjęciu proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Do zdarzenia doszło 11 września 2016 roku na jednym z parkingów przy ul. Al. Jerozolimskie.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 66 lub (22) 603 93 55. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl. Zapewniona jest anonimowość.

Zobacz również: