OSiR Targówek wspólnie z dzielnicą Targówek m.st. Warszawy oraz AZS Warszawa zapraszają na Test Coopera dla Wszystkich! Nie ważne czy biegasz maratony czy też rekreacyjnie truchtasz po parku, czy oglądasz to wszystko w telewizji.

Nasz Test Coopera przeprowadzimy w sobotę 24 września. Biegi startują od godziny 9:00 co 20 minut do godziny 14:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Sprawdzić się będzie można na Stadionie OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńska 20. Przychodząc na bieżnię już wygrywasz.  Za pół roku zawsze masz powód, żeby poprawić wynik! Dodatkową motywacją jest walko o sprzęt sportowy. Ta szkoła, dla której pobiegnie najwięcej osób otrzyma czek o wartości 3500 zł ufundowany przez firmę Veolia Energia Warszawa na zakup sprzętu sportowego w sklepie Decathlon Targówek.

Przyjdź i sprawdź swoją kondycję oraz wytrzymałość. Na miejscu będą instruktorzy fitness, którym będziesz mógł zadać pytania dotyczące rozgrzewki i samego treningu. Dla części osób czekają pamiątkowe koszulki, numer startowy, dyplom i  butelka wody.

Test Coopera trwa zaledwie 12 minut. Chyba każdy może znaleźć w ciągu doby tyle czasu dla zbadania swojej kondycji fizycznej. Po biegu, sędziowie sprawdzają ile metrów pokonaliście. Wynik jest odczytywany w tabeli stworzonej przez amerykańskiego lekarza Kennetha Coopera. Przykładowo mężczyzna w wieku 20-29 lat na wynik dobry musi przebiec od 2400m –2800 m, natomiast kobieta w tym samym wieku 2200–2700 metrów.

Co zrobić, aby wziąć udział w Akcji Test Coopera dla Wszystkich:

Można dokonać internetowej rezerwacji na konkretną godzinę testu www.testcoopera.pl

W dniu Testu zapisać się na stadionie i czekać na wyznaczoną godzinę.

Uwaga!! Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego (zgoda jest do pobrania na stronie www.testcoopera.pl)

Warszawski Test Coopera dla Wszystkich to łącznie trzy akcje:

24.09.2016 r. – 9:00 – 14:30  – stadion OSiR Targówek ul. Łabiszyńska 20

1.10.2016 r. – 10:00 – 15:00  – stadion OSIR Ursus ul. Sosnkowskiego 3

08.10.2016 r. – 10:00  – 16:00 – stadion RKS SKRA ul. Wawelska 5

oraz trzy akcje na obiektach w Polsce: 8 października w Lesznie i Krakowie, 16 października we Wrocławiu.

Szczegóły na stronie www.testcoopera.pl

„Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły”.

 Warszawski Test Coopera dla Wszystkich to także akcja „Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły”. Szkoła z której lub dla której pobiegnie najwięcej osób na każdym z obiektów otrzyma czek o wartości 3500 zł ufundowany przez firmę VEOLIA Energia Warszawa na zakup sprzętu w sklepie DECATHLON TARGÓWEK, DECATHLON PIASECZNO.

Do przekazania czekają 3 czeki każdy po 3500 zł – czyli łącznie 10 500 zł na sprzęt sportowy. Pierwsza szansa na wygraną już w sobotę na Targówku.