Galeria Heban uruchomiła aplikację na smartfony z periodykiem HEBAN Ekskluzywne Meble. Teraz wszystkie artykuły w nim zawarte oraz zdjęcia w każdej chwili są w zasięgu ręki posiadaczy systemów Android oraz iOS.

HEBAN Ekskluzywne Meble to bogato ilustrowany luksusowy magazyn z poradami o tematyce wnętrzarskiej. Prezentowane są w nim najnowsze trendy w designie oraz kolekcje mebli światowych marek. Czytelnicy znajdą tam także dużą dawkę wiedzy związanej z urządzaniem wnętrz oraz aktualnie obowiązującymi stylami, a także mnóstwo ciekawych porad i inspiracji. Periodyk skierowany jest do wszystkich, którzy cenią światowe wzornictwo na najwyższym poziomie, interesują się branżą wnętrzarską, planują urządzanie wnętrz, a także tych, którzy związani są z tą branżą zawodowo.

Mobilna aplikacja umożliwia szybkie przeglądanie artykułów z dwóch wydań, które ukazały się do tej pory oraz pobranie ich w wersji elektronicznej na smartfony. Bezpośrednio z aplikacji można wejść także na stronę internetową Galerii Heban.
Magazyn HEBAN Ekskluzywne Meble zawiera 84 strony i ukazuje się w nakładzie 5 tys. egzemplarzy. Premiera tegorocznego, drugiego już wydania odbyła się podczas krakowskich Targów Dom Inteligentny w Strefie Designu Ewa & Okładka GHWnętrze. Wydawca – Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN już przygotowuje kolejne wydanie periodyku, które ma ukazać się w lutym 2017 roku.
Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN to jeden z największych i najnowocześniejszych showroomów z wyposażeniem wnętrz w Polsce. W ofercie ma najnowsze propozycje najbardziej luksusowych światowych marek designerskich. Na powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych zgromadzono starannie wyselekcjonowane meble w różnych stylach liczących się włoskich, hiszpańskich i niemieckich producentów. Łączy je wyjątkowy, dopracowany design i najwyższa jakość.
Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN nastawiona jest także na współpracę z architektami, projektantami wnętrz, stylistami oraz indywidualnymi inwestorami, oferując fachowe doradztwo i pomoc w realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień, a także wsparcie polegające na współpracy z projektantami włoskich fabryk jeszcze na etapie powstawania projektu.

Więcej informacji: www.galeria.heban.pl