Goście wrześniowego spotkania OKK! design

Robert Majkut, dr Jan Sikora, Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz oraz Dagmara Jakubczak będą Gośćmi Specjalnymi podczas 9. edycji – OKK! design, która odbędzie się już 5 września 2016 r. w przestrzeni MYSIA3.

OKK! design, ze względu na swój niepowtarzalny charakter i możliwość bezpośredniego kontaktu architektów, projektantów i stylistów wnętrz, przedstawicieli świata nauki oraz dobrych firm oferujących najlepsze produkty i usługi, cieszą się ogromnym zainteresowaniem branży. Ważnym punktem programu, który przyciąga gości, poza prezentacjami firm, są wykłady znanych postaci ze świata designu. Pozwalają one spojrzeć z innej perspektywy na projektowanie i są źródłem wielu inspiracji. Podczas najbliższego spotkania OKK! design swoim doświadczeniem podzielą się Robert Majkut, dr Jan Sikora, Marta Niemywska Grynasz i Dawid Grynasz oraz Dagmara Jakubczak.

Wykład pod tytułem „Teoria Wszystkiego” wygłosi Robert Majkut – ceniony na świecie polski designer, wizjoner, projektant komercyjnych wnętrz, laureat licznych nagród, w tym European Property Awards 2015-2016, znany m.in. z takich obiektów, jak fortepian Whaletone czy Multikino Złote Tarasy,  w tym roku obchodzi 20-lecie swojej pracy zawodowej.

Dr Jan Sikora – ceniony wykładowca akademicki, członek Światowego Stowarzyszenia Architektów Wnętrz z siedzibą w USA – IIDA , architekt wnętrz i właściciel studia projektowego Sikora Wnętrza oraz laureat wielu międzynarodowych nagród branżowych, w tym zdobywca I miejsca w konkursie Library Interior Design Award za projekt Stacja Kultura w Rumii podczas swojego wykładu przybliży „Współczesną definicję piękna i uzależnienia”.Jan Sikora


Marta Niemywska-Grynasz oraz Dawid Grynasz 
z Grynasz Studio w ramach wykładu „Mikro/ Makro” opowiedzą o swoich projektach dla polskich firm i instytucji. Można będzie zapoznać się z realizacjami operującymi skalą przedmiotu, jak i projektami scenografii do dużych wystaw i działań w przestrzeni.

 

Dagmara Jakubczakv2

Natomiast Dagmara Jakubczak – stylistka i projektantka wnętrz oraz wykładowca designu z elementami historii sztuki, prowadząca bloga o designie, architekturze i wnętrzach FORelements.pl – podczas wykładu podzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz podpowie w jaki sposób tworzy się bloga o współczesnych wnętrzach.

Spotkanie OKK! design poprowadzą Olga Kisiel-Konopka – twórczyni cyklu i właścicielka marki OKK! i Agnieszka Kałuża – współpracująca z Radio Kolor i TVP2.

Za stylizację przestrzeni podczas OKK! design odpowiada architekt – Izabela Widomska, przy współpracy stylistki Patrycji Sapiełkin-Strupiechowskiej.

]

Agnieszka Kałuża czyli Aga Pomaga. Z wykształcenia jest pedagogiem. Prowadzi bloga www.agapomaga.com oraz fun page Aga Pomaga (https://www.facebook.com/AgaPomaga/).
Od poniedziałku do piątku o godz.11:40 można ją usłyszeć w Radio Kolor 103 FM, gdzie jako Aga Pomaga podpowiada, jak urządzić pięknie mieszkanie oraz jak je kreatywnie zagospodarować. Bywa ekspertem w Pytaniu na Śniadanie, TVP2, gdzie również udziela wskazówek i ciekawych porad na różne tematy. W TV PULS była ekspertką do spraw wystroju wnętrz – „Menadżerką domu” w programie „Twój Puls”. Jej teksty inspirowane życiem, można przeczytać w zakładce BLOGI na www.ohme.pl

  1. edycja OKK! Design odbędzie się 5 września 2016 r.w godzinach 13.00-19.00, w przestrzeni MYSIA3 w Warszawie. Wstęp wolny.

www.okkpr.pl