Grzegorz Tomasz Król lat 26 wzrost 190 cm, włosy czarne krótko ścięte, szczupłej budowy ciała, ubrany był w dżinsy koloru niebieskiego, koszulkę z napisem „STOP KATOM W NIEBIESKICH MUNDURACH „, buty sportowe czarno czerwone.
Posiada tatuaże na lewej nodze na łydce flaga Biało Czerwona ze znakiem Polski Walczącej , na prawym przedramieniu napis „Edyta i daty”, na lewym przedramieniu napis „Boże chroń moją rodzinę'”, na plecach na prawej łopatce jest umieszczony wizerunek głowy 'WILKA”. ( może mieć mieć na sobie czarne spodenki miał na przebranie i fioletową koszulkę z napisem „DUKE” )

Ostatni raz był widziany około godziny 06:00 w dniu 21-08-2016 w okolicy pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, kierował się do pracy w okolice ul. Mickiewicza.
Do pracy nie dotarł.
Od tamtej pory nie ma nim żadnego kontaktu.

Telefony Grzegorza nigdzie się nie logują oraz nie jest aktywny na żadnych portalach społecznościowych.
Rodzina prosi wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego, co dzieje się z chłopakiem o kontakt pod numerami:

Dorota Król 792551559
Janusz Król 792551396
Adrian Król 536266005

Lub z policją pod nr 997

Rodzina informuje, że nie miał żadnych powodów aby zniknąć, nigdy nie zdarzyła się też sytuacja aby nie dawał żadnej informacji gdzie przebywa.