W Komendzie Powiatowej Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Aż 47 policjantów zostało wyróżnionych odznaczeniami i nominacjami na wyższe stopnie służbowe, a jedna z policjantek otrzymała odznakę ,,Zasłużony Policjant”.
Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się od złożenia meldunku.
Jedną z policjantek uhonorowano odznaką ,,Zasłużony Policjant”, a 46 pozostałych funkcjonariuszy nominowano na wyższe stopnie służbowe. Były też wyróżnienia od władz samorządowych za szczególne osiągnięcia w służbie.
Komendant policji w Grodzisku, mł. insp. Dariusz Lubański złożył swym podopiecznym życzenia i podziękował wszystkim którzy od wielu lat wspierają policyjne działania na rzecz bezpieczeństwa. Natomiast mł. insp. Piotr Berent -zastępca komendanta stołecznego policji odczytał list gratulacyjny z podziękowaniami i życzeniami od swojego szefa, w którym podkreślił trudy służby i włożony wysiłek, dzięki któremu rośnie m.in. zaufanie społeczne do policji.
W uroczystości nie zabrakło starosty powiatu grodziskiego- Marka Wieżbickiego, przedstawicieli samorządów miejskich i gminnych oraz służb i instytucji działających na terenie powiatu. Zaproszeni goście złożyli policjantom podziękowania, słowa uznania za dotychczasową pracę, trud, poświęcenie oraz jak najlepsze życzenia.
am
fot.KPP Grodzisk Maz.

Zobacz również: