Guardian zaprasza do czerpania inspiracji

  • Wystawa Guardian Glass skupiająca się na ukazaniu estetyki i wydajności produktów szklanych firmy Guardian
  • Specjalnie wykonana 6-metrowa fasada szklana z Guardian Clarity™ – efekt “braku szkła”
  • Przedstawienie nowych, zaawansowanych produktów i rozwiązań
  • Hala 10, stanowisko A28

Guardian Glass, kierując sie mottem “Inspiruje nas szkło”, zaprezentuje podczas glasstec 2016 (20-23 września, Düsseldorf, Niemcy) gamę zaawansowanych produktów i rozwiązań, by natchnąć odwiedzających kreatywnością w wykorzystaniu szkła na zewnątrz i wewnątrz budynków mieszkaniowych i komercyjnych.

“Guardian Glass dysponuje jedną z najwszechstronniejszych ofert produktów w branży, zarówno pod względem wydajności, jak i estetyki” – wyjaśnia Lance Altizer, Dyrektor ds. Marketingu na Europę w Guardian Glass. “Właściwości i opcje dostępne w naszej gamie produktów mogą stanowić inspirację dla architektów i projektantów do tworzenia budynków, które będą się wyróżniać. Stąd nasza obecność na glasstec 2016.”

Osoby odwiedzające stanowisko Guardian (Hala 10 – A28) będą mogły, na własne oczy, zobaczyć, jak istotną rolę, w tworzeniu wizualnej identyfikacji budynków, mieszkań i wnętrz, odgrywa wysokowydajne szkło Guardian.

Efekt “braku szkła” – Guardian Clarity™

Wyjątkowe wrażenie wywiera 6-metrowa, wklęsła, szklana fasada, prezentująca efekty, jakie można osiągnąć dzięki szkłu i powłokom produkowanym przez Guardian. Cztery gięte panele szklane z bazowego szkła float Guardian UltraClear™ oraz wysokowydajnych powłok, które w różnym stopniu odbijają światło – począwszy od efektu “braku szyb”, jaki zapewnia Guardian Clarity, po diamentopodobny efekt powłoki Guardian SunGuard® HD Diamond 66.

W zastosowaniach szklenia architektonicznego, gdzie pożądane są: wysoka przepuszczalność światła oraz słabsze odbicie promieni słonecznych, nowe antyrefleksyjne szkło Guardian Clarity daje architektom większą swobodę w tworzeniu przyciągających wzrok budynków.

Guardian Clarity jest odpowiednie do zastosowań , w których nadmierne odbijanie się światła stanowi przeszkodę – od hotelowej recepcji, przez lotniskowe poczekalnie, po obszary widokowe na stadionach i dowolne budynki mieszkalne czy komercyjne, w których piękny widok ma znaczenie.

System Guardian TEA – szybkie i niezawodne emaliowanie krawędzi

Kolejną innowacją, jaką zaprezentuje Guardian podczas tego wydarzenia, jest system Guardian TEA (True Edge Application), jedyna w swoim rodzaju technologia, która skraca czas potrzebny do emaliowania krawędzi hartowalnego szkła powlekanego Guardian. Ta, szybsza i bardziej niezawodna, niż konwencjonalne metody, nowa technologia pozwala stworzyć jednolitą powierzchnię o doskonałych właściwościach optycznych; jest także bardziej wydajna, dzięki czemu realizowanie projektów ze szkleniem strukturalnym przebiega sprawniej.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu “Student Design Challenge”

Wykorzystując okazję odbywających się targów glasstec 2016, Guardian ogłosi zwycięzców konkursu organizowanego dla młodych projektantów, którego celem było zbadanie potencjału antyrefleksyjnego szkła Guardian Clarity™. Studenci architektury z całego świata zostali zaproszeni do opracowania nowych, kreatywnych rozwiązań z wykorzystaniem szkła antyrefleksyjnego we wnętrzach domów, miejsc pracy i wydarzeń publicznych. Więcej informacji na temat konkursu oraz jego zwycięzców można znaleźć na stronie www.guardiandesignchallenge.com.

By uzyskać więcej informacji na temat obecności Guardian na glasstec 2016 przed ich rozpoczęciem lub umówić się na spotkanie z ekspertem ds. szklenia Guardian podczas targów, mogą Państwo odwiedzić stronę www.guardianglasstec.com.

Guardian Glass będzie obecne w hali 10/stanowisko A28 podczas targów glasstec (20-23 września 2016) w Düsseldorfie, w Niemczech. Więcej informacji: www.guardianglasstec.com.