Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie ciężkiego uszkodzenia ciała. Nieznany dotąd mężczyzna uderzył pięścią w twarz pokrzywdzonego, który na skutek tego zdarzenia poważnie ranny trafił do szpitala.
Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa jak i moment przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło 3 lipca tego roku na jednej ze stacji paliw. Nieznany dotąd mężczyzna uderzył pięścią w twarz pokrzywdzonego, który na skutek tego zdarzenia upadł i poważnie ranny trafił do szpitala.

1

Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa jak i moment zdarzenia. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

3

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 55, 22/603 91 30 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

r