ZŁOTORYJA: Dziupla w stodole

Złotoryjscy policjanci, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, odzyskali samochód marki Dodge Ram o wartości 120 tys. złotych, który według zgłoszenia został skradziony pod koniec maja br. na terenie powiatu złotoryjskiego. Samochód funkcjonariusze odnaleźli na terenie jednej z prywatnych posesji. Auto ukryte było w stodole, przykryte sianem. W sprawie tej zatrzymano dwóch mężczyzn.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, w wyniku realizacji sprawy operacyjnej, odzyskali samochód marki Dodge Ram, którego wartość szacuje się na kwotę około 120 tys. złotych. Według zgłoszenia pokrzywdzonego, auto zostało skradzione pod koniec maja br. z jednej z miejscowości położonych na terenie powiatu.

Samochód policjanci odnaleźli na jednej z prywatnych posesji. Auto ukryte było w stodole, przykryte sianem. W sprawie do wyjaśnienia zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 23 i 58 lat. Obecnie funkcjonariusze dalej wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, która ma charakter rozwojowy. Niewykluczone są kolejne zatrzymania.

(KWP we Wrocławiu / mw)