Tradycyjne, polskie specjały swym niepowtarzalnym smakiem podbijają serca i podniebienia smakoszy na całym świecie. Do grona regionalnych przysmaków  cenionych zarówno w kraju, jak i za granicą, zaliczana jest między innymi wyśmienita kiełbasa krakowska, dostępna również w ofercie ZM Nove. Kiełbasa krakowska z linii Natura w pełni oddaje wyjątkowy smak i aromat najlepszych jakościowo wyrobów wędliniarskich i z pewnością sprosta najbardziej wymagającym gustom.

Polska kiełbasą słynąca

Staropolska kuchnia słynie z wytrawnych dań mięsnych. W dużej mierze to dzięki niej już od lat na polskich stołach goszczą różnego rodzaju wędzone, parzone czy suszone wędliny i kiełbasy, w tym także mająca grono zagorzałych zwolenników, słynna na całym świecie kiełbasa krakowska. Również w bogatej ofercie wyrobów wędliniarskich ZM Nove nie zabrakło nawiązania do najlepszej, polskiej tradycji kulinarnej. W linii Natura odnajdziemy bowiem tradycyjny smak kiełbasy krakowskiej w zdrowym i naturalnym wydaniu. Kiełbasa krakowska z serii Natura od ZM Nove wyprodukowana została z najlepszych porcji wysokojakościowej wieprzowiny, której smak i aromat podkreślają jedynie naturalne przyprawy. W składzie Kiełbasy krakowskiej z linii Natura nie znajdziemy bowiem żadnych sztucznych konserwantów i przeciwutleniaczy, niezdrowych fosforanów, dodatku glutaminianu sodu czy substancji z oznaczeniem „E”. Co więcej, kiełbasa ta pozbawiona jest całkowicie glutenu, czego potwierdzeniem jest widniejący na opakowaniu przekreślony kłos, będący oficjalnym oznakowaniem produktów bezpiecznych również dla osób chorych na celiakię. Wyśmienity smak Kiełbasy krakowskiej może więc bez przeszkód wzbogacić menu dzieci, osób dbających o linię, a nawet tych będących na restrykcyjnej diecie bezglutenowej. Stanowi ona doskonałą podstawę przepysznych kanapek, koreczków i sałatek.

Połączenie tradycyjnej receptury wędzenia i suszenia oraz najlepszej jakości składników sprawia, że znakiem rozpoznawczym Kiełbasy krakowskiej z linii Natura od ZM Nove jest unikalny smak, który docenią najbardziej wytrawni smakosze.

 

 

 

Zobacz również: