Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego komendy na Pradze Północ poszukują mężczyzny prezentowanego na portrecie pamięciowym, który podejrzany jest o usiłowanie zgwałcenia 26-letniej kobiety.
Do zdarzenia doszło w nocy z 28/29 maja br., przy ul. Radzymińskiej na warszawskim Targówku. Wszystkie osoby mogące pomóc w zatrzymaniu tego mężczyzny proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie przy ul. Jagiellońskiej 51, bądź pod numerem tel. (22) 603-75-55.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności w sprawie usiłowania zgwałcenia 26-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w nocy z 28/29 maja br. Pokrzywdzona wysiadła z autobusu miejskiego i idąc boczną uliczką, wzdłuż  ul. Radzymińskiej została napadnięta przez nieznanego mężczyznę, który używając przemocy zaciągnął kobietę w pobliskie zarośla. 26-latka wykorzystując chwilową nieuwagę napastnika zdołała uciec z miejsca a następnie zaalarmowała Policję.

Poniżej publikujemy portret pamięciowy prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, w siedzibie jednostki przy ulicy Jagiellońskiej 51, pod numerem tel. 22 603-75-55, powołując się na numer sprawy D-I-3599/16.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

po