W Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, 18 czerwca 2016 r. odbędzie się 2. Festiwal Kobiecości. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Twój talent, Twój rozwój, Twój sukces”. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich kobiet.

Tegoroczna edycja skierowana jest do kobiet, którym zależy na rozwoju osobistym i poznawaniu tajników stylu, urody i zdrowego odżywiania. Część warsztatowa jest okazją do poznania najnowszych trendów dotyczących żywienia, poznawania swojego stylu i odkrywania piękna, a także zwiększania kompetencji zawodowych. Prelegenci zdradzą ich sposób na sukces, pomogą odnaleźć swoją ścieżkę w natłoku informacji. Zajęcia będę świetnym pretekstem do głębszego poznania siebie i odkrycia drzemiącego w nas potencjału.

Na wszystkie panie czekać będzie specjalnie zaaranżowana strefa kobiecości, gdzie będzie można skorzystać z porad i konsultacji stylistów, wykonać makijaż, dobrać idealne oprawki okularów i wiele więcej… Będzie to również okazja do zakupienia zupełnie wyjątkowych dodatków – ręcznie tworzonej biżuterii, torebek oraz dekoracyjnych drobiazgów.

Festiwal Kobiecości to jednak przede wszystkim okazja do spotkania z innymi kobietami. Szczera, przyjazna rozmowa z nowo poznanymi osobami i z przyjaciółkami, szansa na wymianę myśli i doświadczeń. Aby uprzyjemnić kobiece spotkania, stworzona została strefa relaksu – miejsce odpoczynku i rozluźnienia. Tego dnia na terenie uczelni pojawią się foodtrucki, w których serwowane będą lunche i przekąski, a także kawa i pyszne desery. Tegoroczny Festiwal Kobiecości organizowany jest przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu i Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu.