SOCHACZEW: Dotacje na ciekawe projekty

0

 15 czerwca ruszył pierwszy w powiecie sochaczewskim konkurs grantowy w ramach ogólnopolskiego programu Działaj Lokalnie, którego operatorem jest POPPS. Do zdobycia są dotacje na kwotę do 3000 zł na realizację ciekawego pomysłu.

O dofinansowanie  projektów związanych z pobudzaniem aktywności i współpracy mieszkańców mogą starać się organizacje i grupy nieformalne ze wszystkich gmin powiatu sochaczewskiego. Nabór wniosków potrwa do 15 lipca 2016 roku.

Program „Działaj Lokalnie” (DL) to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany w całym kraju od 15 lat przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Jego celem jest docieranie do mniejszych miejscowości i wsparcie finansowe lokalnych inicjatyw na rzecz ich mieszkańców.

Wszelkie informacje w sprawie możliwości aplikowania w konkursie można uzyskać w lokalnym Ośrodku Działaj Lokalnie, którym w powiecie sochaczewskim jest Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego (POPPS). Więcej informacji na www.popps.org.pl, pod adresem biuro@popps.org.pl lub tel.: Iwona 517842141, Ewa 601135239, Agnieszka 501542564

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ