Licytuj piłkę z autografami reprezentantów Polski i spełnij marzenie Maćka

0
W serwisie Charytatywni.Allegro.pl ruszyła specjalna licytacja piłki z autografami piłkarzy kadry reprezentacji Polski. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na spełnienie największego marzenia 10-letniego Maćka, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie, który chciałby pojechać na mecz FC Barcelony.
Polscy piłkarze nie tylko są bardzo utalentowani, ale również mają wielkie serca. Na rzecz spełnienia marzenia 10-letniego Maćka, podopiecznego warszawskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, który marzy o zobaczeniu na żywo meczu FC Barcelony, została przekazana przez Polski Związek Piłki Nożnej piłka z autografami piłkarzy reprezentacji Polski, m.in.: Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, Grzegorza Krychowiaka, Jakuba Błaszczykowskiego, Arkadiusza Milika, Bartosza Kapustkę oraz Kamila Grosickiego. Zapraszamy do licytacji na Charytatywni.Allegro.pl.
To nie pierwszy raz, gdy polscy piłkarze wspierają naszą działalność. Na kilka dni przed rozpoczęciem się Mistrzostw Europy, Robert Lewandowski spełnił marzenie Jakuba, podopiecznego fundacji. Podczas jednego z treningów chłopiec spotkał się z swoim idolem i dostał od niego autograf na koszulce reprezentacji. Jest to jeden z wielu przykładów na to, że piłkarze nie pozostają obojętni na los chorych dzieci – opowiada Monika Kozłowska, wolontariuszka warszawskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.
Fundacja Mam Marzenie działa od ponad 12 lat. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, sponsorów i osób, które na dziecięce marzenia przekazują swój 1% podatku, spełniono już ponad 6 600 marzeń! Wszyscy zainteresowani wolontariatem oraz wsparciem fundacji mogą odwiedzić www.MamMarzenie.org, gdzie znajda informację jakie marzenia wciąż czekają na spełnienie oraz w jaki sposób można pomóc fundacji.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ