XVIII Dni Błonia 2016 przeszły do historii – Błonie trzy dni obchodziło swoje Święto, które ubogacone było występami, koncertami i występami dzieci, młodzieży i dorosłych ze wszystkich jednostek, organizacji i zespołów artystycznych z terenu miasta i gminy.

4

W czasie trzech dni na scenie głównej artyści zaprezentowali wszystko to, co najlepsze – a więc talenty, pracę i pasje artystyczne. Nie zabrakło podobnie jak w latach ubiegłych zespołów profesjonalnych, które były ozdobą sobotnio -niedzielnych występów.

A tegoroczne propozycje były wyjątkowo różnorodne zarówno w treści jak i formie. Zagrali dla naszych mieszkańców oraz gości z ościennych miejscowości; discopolowy MIG (który zgromadził przed sceną największą ilość widzów) zespół coverowy Żuki oraz znakomita w swej subtelnej muzyce klasycznej orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej, grupa K.A.S.A K. Kasowskiego oraz 30-osobowy świetny Teatr Broadway w repertuarze największych przebojów operetkowo-musicalowych.

2

Na terenie festynu ulokowali się liczni wystawcy również z pamiątkami i artykułami sportowymi – głównie z okazji Euro 2016. Dopisali wierni nam widzowie i wspaniała czerwcowa pogoda, a także nasi Przyjaciele z Włoch.

UM Błonie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ