Warszawa nie zdecydowała się na organizację oficjalnej strefy w trakcie Mistrzostw Europy we Francji. Mieszkańcy stolicy mają jednak ciekawą alternatywę – mecze Polaków obejrzą w „Plażowej”, tuż obok Stadionu Narodowego.

Na czas Mistrzostw nadwiślańska plaża zmieni swoje oblicze. Piłkarski klimat stworzy boisko do piłki plażowej z którego warszawiacy będą mogli korzystać przez cały sezon letni. Jeszcze więcej atrakcji czekać będzie w dni meczowe Reprezentacji Polski. Najważniejsza to telebim na którym zobaczyć będzie można transmisje pojedynków z Irlandią Północną, Niemcami i Ukrainą oraz miejmy nadzieję spotkania dalszej fazy rozgrywek. Na kibiców czekać będą  także konsole z grą piłkarską, stoły do popularnych „piłkarzyków” i kapsli oraz leżaki na których będzie można odpocząć od sportowych emocji. Zorganizowanie strefy możliwe było dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi Totolotek, które zostały sponsorem wydarzenia.

– Naszym celem jest sponsoring projektów, które przynoszą konkretną wartość kibicom sportowym. Jestem przekonany, że emocje jakie towarzyszyć będą warszawiakom w trakcie wspólnego oglądania naszej Reprezentacji w pięknej scenerii plaży nad Wisłą oraz Stadionu Narodowego będą ogromne.  – mówi Mariusz Rzeczkowski, kierownik ds. komunikacji marketingowej zakładów bukmacherskich Totolotek S.A.