Już 25 czerwca ruszy II edycja cyklu unikatowych wydarzeń kulturalnych nad Narwią. Zgromadzona widownia w Hotelu Narvil będzie miała niepowtarzalną okazję do obejrzenia spektaklu „Kochanie na kredyt”, w reżyserii Olafa Lubaszenko z udziałem niesamowitych, polskich gwiazd. Cykl jest kontynuacją działań Hotelu, który po raz kolejny zaserwuje widowni niezapomniane wrażenia kulturalne.

 Letnia koncepcja Hotelu Narvil

Hotel Narvil szykuje na lato kolejną porcję niespodzianek kulturalnych. Do tej pory niejednokrotnie pełnił rolę mecenatu sztuki. Zawdzięcza to możliwościom, które daje przestrzeń Hotelu i jego otoczenie. Hotel był gospodarzem licznych koncertów, wystaw czy wernisaży fotograficznych. Scena Narvil to kolejny powód do wspólnego obcowania ze sztuką i spotkania się nad Narwią. „Scena Narvil to nasz kolejny powód do dumy. Spektakle, na które mogą przyjść nie tylko Goście Hotelu Narvil, ale i inne osoby zainteresowane ofertą kulturalną dają możliwość wspólnego obcowania z kulturą. Widownia po raz kolejny będzie miała okazje obejrzeć i przeżywać doświadczenia artystyczne, które na długo pozostaną w pamięci” – mówi Grażyna Kowalczyk, Dyrektor Generalny Hotelu Narvil, Hotelarz Roku 2014

 Drugie spotkanie ze Sceną Narvil

25 czerwca zostanie zaprezentowany wspaniały spektakl cieszący się dużą sympatią widzów-„Kochanie na kredyt”, w reżyserii Olafa Lubaszenki.Wystąpią znane polskie gwiazdy m.in. Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Kaczorowska, Przemysław Sadowski, Filip Bobek czy Tomasz Bednarek. Kolejny spektakl przygotowany na trzecią odsłonę Sceny Narvil jest zatytułowany „Wszystko o mężczyznach”, w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego i będzie miał miejsce 16 lipca. W spektaklu zagrają: Marcin Kwaśny, Michał Lesień Głowacki oraz Arkadiusz Janiczek. Finałowym spektaklem letniej Sceny Narvil  będzie sztuka „Single po japońsku” w reżyserii Olafa Lubaszenki i odbędzie się 20 sierpnia. Wystąpią m. in.: Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Wojciech Medyński, czy Lesław Żurek.

 Bilety już w sprzedaży

Bilety na Scenę Narvil można nabyć za pośrednictwem serwisu: www.bilety24.pl oraz w dniu spektaklu w recepcji hotelu. Wszystkie przydatne informacje znajdą Państwo pod numerem telefonu 22 566 10 06 lub pod adresem: rezerwacje@hotelnarvil.pl

Po spektaklach chwila dla siebie

Mając na uwadze wydarzenia kulturalne w Hotelu Narvil przygotowano dla Gości wyjątkowe niespodzianki. Uczestnicy po zakończonym spektaklu będą mogli umilić swój pobyt chwilą relaksu w Niagara SPA, wyjątkową kolacją w restauracji Aruana (wymagana rezerwacja) lub jej letniej wersji Aruana w Ogrodzie, gdzie o wymagające gusta Gości zadba szef kuchni – Witek Iwański.