Targi China Homelife Show po raz pierwszy w Warszawie. Ponad 1100 wystawców z Chin prezentuje swoją ofertę w dniach 7-9 czerwca na terenie Warsaw Expo w Nadarzynie. Jednym z patronów medialnych jest newsbook.pl.

Targi China Homelife Show to jedyna inicjatywa tego typu o zasięgu na Europę Centralną i Wschodnią, która gromadzi rekordową ilość uczestników z zagranicy, m.in. z Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy, Węgier i Albanii.

Do udziału w tegorocznych targach, z firm które zgłosiły chęć udziału, wyselekcjonowanych zostało 11000 wystawców gwarantujących najwyższą jakość produkcji. Chińscy uczestnicy China Homelife Show związani są z branżami: tekstylna, odzieżową, elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, a także mebli, oświetlenia, akcesoriów i wyposażenia wnętrz.
Ponadto, w ramach wydarzenia, po raz pierwszy zostaną zainaugurowane targi China Machinex z ekspozycją maszyn i urządzeń z sektorów takich jak: maszyny do produkcji wyrobów tworzyw sztucznych oraz przetwórstwa spożywczego i pakowania, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, sprzęt i narzędzia z napędem elektrycznym, nowa energia.

W programie targów przewidziano seminaria i wykłady o możliwości współpracy z Chinami. Dyskusje, prezentacje, warsztaty i panele będą się koncentrować na polsko-chińskich relacjach gospodarczych, aspektach finansowych, prawnych i organizacyjnych prowadzenia biznesu z partnerami chińskimi, a także kontekście społeczno-kulturowym współpracy z chińskimi przedsiębiorcami.

Sukces organizacyjny czterech poprzednich edycji organizowanych w Poznaniu to dobra zapowiedź dla warszawskiej gospodarki, która ma szansę stać się liderem w organizacji spotkań biznesowych przedsiębiorców Europy Centralnej i Wschodniej.

Wydarzenie zostało objęte honorowym Patronatem Honorowym Prezydent m.st. Warszawy. Zakres, ranga i skala imprezy mają duży wpływ w rozwój sieci współpracy i powiązań zagranicznych gospodarki oraz stołecznych firm. Ponadto obszar tematyczny targów China Homelife Show jest spójny z realizowanym przez miasto projektem „Promocja gospodarcza Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego”, którego celem jest internacjonalizacja firm z sektora MŚP z terenu Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Więcej informacji o targach tutaj: http://chinahomelife.org 

Zobacz również: