Pojedź z nami rowerami

0

Trwają zapisy na szósty rodzinny rajd rowerowy „Od Juniora do Seniora” po powiecie sochaczewskim. Tym razem trasa rajdu, który odbędzie się w niedzielę 19 czerwca, liczyć będzie ok. 45 km z piknikiem w Budach Starych w gminie Młodzieszyn.

W tym roku przemierzać będziemy drogi miasta Sochaczew, gminy Sochaczew, gminy Brochów oraz Młodzieszyn. Rzekę Bzurę przekroczymy na moście w Witkowicach. Trasa na piknik, który zaplanowano w Budach Starych liczyć będzie ok. 31.5 km. Udział w rajdzie jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają m.in. gadżety i kamizelki odblaskowe, pamiątkowe identyfikatory. Jak zawsze na uczestników imprezy, na pikniku czekać będzie moc atrakcji, w tym zawody sprawnościowe z nagrodami, loteria oraz ognisko.

Na rozpoczęcie udanych wakacji Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Powiatowy Zespół Edukacji, Kultury i Sportu zaprasza wszystkich do udziału w 6 rajdzie rowerowym po powiecie sochaczewskim „Od Juniora do Seniora”. Tegorocznymi partnerami rajdu jest Urząd Gminy Młodzieszyn oraz Stowarzyszenie Działamy Sprawnie Tworzymy Lepiej „Przez sport w przyszłość”. Jak co roku wśród sponsorów jest m.in. bank Credit Agricole, Gospodarstwo Sadownicze „Tęczowy Ogród”, TWS Ubezpieczenia Sławomir Tomaszewski oraz firmy Bakoma i Mars. Patronat medialny nad imprezą sprawuje Radio Sochaczew.

Komandorem rajdu już po raz kolejny będzie Ryszard Nowakowski.Organizator zapewnia obsługę medyczną karetki pogotowia podczas imprezy oraz serwis rowerowy firmy Bike Bit, która wraz z karetką będzie zamykać peleton.

Zgłoszenia na rajd dostępne są na stronie internetowej Starostwa www.powiatsochaczew.pl w zakładce Rajd Rowery 2016 oraz w kancelarii Starostwa Powiatowego (parter urzędu) przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 65. Wypełnione wnioski można przynosić osobiście lub przesyłać drogą e-mail: rajdrowerowy2016@wp.pl. Na stronie internetowej do pobrania jest również mapa z trasą rajdu oraz regulamin.

Start rajdu zaplanowano tradycyjnie spod urzędu Starostwa Powiatowego przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 65 o godz. 9.30, zaś meta będzie w tym roku na parkingu przed oddziałem psychiatrycznym sochaczewskiego Szpitala Powiatowego przy ul. Batalionów Chłopskich ok. godz. 16.00.

Zapraszamy już dziś do zapisywania się na rajd „Od Juniora do Seniora”.

Starostwo Powiatowe
w Sochaczewie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ