Policjanci z Poznania poszukują osoby, która może mieć związek z kradzieżą telefonu na ul. Podgórnej w Poznaniu.  Funkcjonariusze znają dane personalne i adres tego mężczyzny. Nie przebywa w swoim miejscu zamieszkania. Odzyskali również telefon, który trafił do właściciela.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto 29 maja br. otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek, kiedy to zgłaszający udzielał pomocy swojej znajomej, która zasłabła na ulicy. Poprosił przypadkową osobę o pomoc. Dał mężczyźnie swój telefon z prośbą o wezwanie karetki. Okazało się, że mężczyzna ten korzystając z zamieszania oddalił się, zabierając ze sobą telefon.

Policjanci bardzo szybko odzyskali aparat w jednym z poznańskich lombardów. Trafił już do prawowitego właściciela. Funkcjonariusze ustalili również tożsamość osoby, która może być odpowiedzialna za to zdarzenie. Obecnie ustalają jego miejsce pobytu, ponieważ nie przebywa on w miejscu zamieszkania.

wielkopolska.policja.gov.pl

Zobacz również: