Mitsubishi Outlander wysoko w rankingu Kelley Blue Book

0

W rankingu przygotowanym przez portal Kelley Blue Book (KBB.COM), Mitsubishi Outlander w wersji na rok 2016 znalazł się na trzecim miejscu wśród najbardziej przystępnych cenowo modeli oferujących trzy rzędy foteli. Redaktorzy KBB brali pod uwagę 10 nowych wersji modelowych minivanów i SUV-ów, które mogą pomieścić do 8 osób i stanowią atrakcyjną ofertę finansową dla rodzin o ograniczonym budżecie. W finałowej dziesiątce znalazło się sześć minivanów i cztery SUV-y. Warto przypomnieć, że w porównaniu do poprzednika, w najnowszej wersji modelu Outlander wprowadzono ponad 100 modyfikacji i udoskonaleń.

„Wprowadzając w ubiegłym roku nowe wcielenie modelu Outlander 2016 wyznaczyliśmy nowe standardy jakości i wartości, czego dobitnym potwierdzeniem jest uznanie ze strony tak prestiżowego i zaufanego portalu motoryzacyjnego. Oznacza to również wzrost pozycji marki Mitsubishi w segmencie pojazdów klasy SUV/crossover.” – przekonuje Don Swearingen, dyrektor ds. operacyjnych, MMNA. „Chcieliśmy zaoferować naszym klientom niezawodny, przystępny cenowo samochód, który będzie spełniał wymagania współczesnej rodziny pod względem rozwiązań technologicznych, poziomu bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. A tak wysokie miejsce w rankingu KBB potwierdza, że w pełni udało nam się zrealizować te założenia.”

Na stronie portalu umieszczono szczegółowe opisy 10 wyróżnionych modeli, z uwzględnieniem m.in. zapotrzebowania na paliwo, mocy i osiągów, cen, galerii zdjęć oraz linków do opinii ekspertów i użytkowników. Mitsubishi Outlander 2016 zajął trzecią lokatę, m.in. dzięki temu, że oferuje bogate wyposażenie, dobry stosunek jakości do ceny oraz imponujące warunki gwarancji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Kelley Blue Book’s KBB.com: http://mediaroom.kbb.com/10-most-affordable-three-row-vehicles-2016

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ