Łazienka to specyficzne miejsce domu, którego aranżacja stanowi pewnego rodzaju wyzwanie. Jej wystrój powinien odpowiadać aktualnym trendom, a jednocześnie zachowywać wysoką funkcjonalność pomieszczenia. Efekt ten osiągnąć można wybierając użytkowe elementy wyposażenia, charakteryzujące się wysoką jakością i ciekawym designem. Interesującą propozycją do funkcjonalnych łazienek w nowoczesnym stylu jest najnowsza bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom marki Invena.

Biały, który kojarzony jest z perfekcyjną czystością, harmonią i wyciszeniem to kolor szczególnie pożądany w łazienkach. Jednym z modniejszych połączeń ostatnich sezonów jest nieskazitelna biel w parze z lśniącym chromem. W wymogi najnowszych trendów doskonale wpisuje się bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom, nowość w ofercie marki Invena. Model ten charakteryzuje się nowoczesną linią stylistyczną o prostych, smukłych kształtach oraz trwałą powłoką o wyjątkowej kolorystyce. Wyróżnia ją na tle innych propozycji unikatowe połączenie białych elementów na wysoki połysk z akcentami błyszczącego chromu. Subtelna gra kolorów sprawia, że bateria z pewnością będzie przyciągać wzrok, pełniąc rolę funkcjonalnej ozdoby i podkreślając nowoczesny charakter wnętrza. Bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom dostępna jest w dwóch wersjach – klasycznej oraz wysokiej, która świetnie współgrać będzie z umywalkami nablatowymi. W ten sposób dobierzemy model odpowiedni do aranżacji i wyposażenia łazienki.

Funkcjonalność w designerskiej formie

Bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom to bez wątpienia propozycja wyjątkowa pod względem nowoczesnej formy. Na tym jednak się jej zalety nie kończą. Jednouchwytowa, stojąca bateria wyposażona została w mieszacz ceramiczny, dzięki temu jest bardzo wytrzymała na eksploatację i w razie konieczności umożliwia wymianę ceramicznej głowicy. Rozwiązaniem wartym podkreślenia, które z pewnością docenią osoby dbające o ochronę środowiska, jest zastosowanie specjalnego aeratora Neoperl, który odpowiednio napowietrzając wodę, zapewnia zużycie mniejsze o kilkanaście procent, bez wpływu na odczuwalną intensywność strumienia. Bateria zawiera również w zestawie praktyczny korek typu click-clack, który w prosty sposób umożliwia otwieranie i zamykanie odpływu. Również jej zamocowanie nie powinno sprawiać większych trudności, a wszystko za sprawą systemu szybkiego montażu, który znacznie ułatwia i przyspiesza prace.

Co więcej, w skład serii Dokos Biały/Chrom, oprócz baterii umywalkowych, wchodzi również bateria wannowa, natryskowa, bidetowa, a nawet zlewozmywakowa. Możemy więc stworzyć kompletną stylizację i dopasować model do dowolnie wyposażonego wnętrza.

Więcej informacji na temat produktów firmy Invena znaleźć można na stronie www.invena.pl

INVENA S.A. powstała w 1992 roku i do 2009 roku funkcjonowała jako Gama San S.A. Firma jest uznanym producentem baterii łazienkowych i kuchennych, kabin i słuchawek natryskowych, armatury do instalacji wodnych, gazowych i grzewczych. W czerwcu 2000 roku jako pierwszy polski dystrybutor w branży instalacyjnej INVENA S.A. uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001. Firma jest zdobywcą wielu nagród, m.in. statuetki „Złoty Instalator” czy Złotego Certyfikatu konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Wśród otrzymanych przez nią wyróżnień są m.in. tytuł „Gazela Biznesu” (2009), „Solidna Firma” (2011) a także Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (2014) czy „Skrzydła Biznesu” (2015). Firma jest członkiem Polskiej Korporacji Techniki Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz Polskiej Rady Biznesu.

Założycielem i właścicielem większościowego pakietu akcji INVENA S.A. jest Marek Kamiński, znany polarnik i podróżnik, pierwszy człowiek w historii, który w ciągu jednego roku zdobył pieszo oba Bieguny Ziemi oraz członek honorowy Business Centre Club.

INVENA S.A.

  1. Lniana 2

75-213 Koszalin

www.invena.pl