Wnętrza pełne harmonii

0

Lampy z kolekcji HARMONY marki Nowodvorski Lighting charakteryzuje wyjątkowo ciekawy i oryginalny koncept. Dzięki ruchomym elementom, zezwalającym na zmiany rozmiarów lamp oraz dowolne rozmieszczenie punktów świetlnych, seria HARMONY stanowi wyjątkowo funkcjonalny element aranżacyjny.

Nie pierwszy raz marka Nowodvorski Lighting udowadnia, że potrafi połączyć nowoczesny design z funkcjonalnością. Kolekcja HARMONY to praktyczne oblicze eklektyzmu – innowacyjny koncept utrzymany w klasycznej bieli, stwarza niezliczone możliwości aranżacyjne. Przyciągające uwagę, ruchome elementy serii HARMONY nadają industrialnego rysu, który sprawia, że lampy te świetnie sprawdzą się w modernistycznych wnętrzach. Jednocześnie dzięki dodającej delikatności bieli, linia HARMONY może również z powodzeniem uzupełnić klasyczne wnętrza. Oświetlenie z kolekcji HARMONY dostępne jest w postaci trzech wariantów: kinkietu z jednym punktem świetlnym oraz żyrandolu z trzema lub pięcioma punktami świetlnymi.

Lampy  z serii HARMONY to idealny przykład na to, że skromne rozwiązanie może być niezwykle interesujące wizualnie. Często bowiem atrakcyjność pomieszczenia zależy jedynie od jednego elementu. Wybierając oświetlenie z kolekcji HARMONY marki Nowodvorski Lighting nasze mieszkania z pewnością nabiorą oryginalności, smaku i charakteru.

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ