Cykoria to jedna z wyjątkowych roślin, której właściwości zbawiennie wpływają na cały organizm. Bogata w witaminy oraz minerały jest idealnym uzupełnieniem codziennej diety. Liście cykorii możemy dodawać do kanapek lub sałatek, natomiast korzeń znajdziemy w pysznych, naturalnych napojach Cykoriada. Ich delikatny smak oraz walory odżywcze sprawiają, że to doskonała alternatywa dla kawy.

Sięgnij po zdrowie

Napoje rozpuszczalne Cykoriada zostały opracowano w taki sposób, aby dostarczyć organizmowi wszystkich składników odżywczych obecnych w korzeniu cykorii. Roślina ta bogata jest przede wszystkim w cenny błonnik i insulinę, która jest naturalnym prebiotykiem. To właśnie ona broni nasz organizm przed rozwojem chorobotwórczych bakterii, a także korzystnie wpływa na pracę jelit, obniża cholesterol i działa przeciwmiażdżycowo. Cykoria  jest również źródłem witamin A, C, E, K i witamin z grupy B oraz potasu, wapnia, fosforu, magnezu, beta-karotenu, manganu, żelaza, miedzi, cynku, siarki i selenu. Wszystko to sprawia, że filiżanka napoju Cykori

ada wzmacnia organizm, wspomaga walkę z nadwagą, a także poprawia koncentrację i ogólną kondycję organizmu.  Produkty z linii Cykoriada występują w postaci instant lub w formie płynnego ekstraktu. Wersja instant dostępna jest w trzech wariantach – CYKORIADA klasyczna MAMA, CYKORIADA z jagodami FAMILY i CYKORIADA z żeń-szeniem POWER. Z kolei ekstrakt oferowany jest w 5 odsłonach: CYKORIADA klasyczna SENIOR, CYKORIADA z różą DETOX, CYKORIADA ze stewią FIT, CYKORIADA z echinaceą ODPORNOŚĆ&URODA i CYKORIADA z żeń-szeniem POWER.

CYKORIADA® Ekstrakt

Masa netto: 200 g

Cena brutto: ok. 9 zł

CYKORIADA® Instant

Masa netto: 100 g

Cena brutto: ok 6,60 zł

Wyłącznym dystrybutorem CYKORIADY jest ORGANIKA-AGRARIUS Sp. z o.o. Firma powstała w styczniu 2008 roku i specjalizuje się w dystrybucji organicznych preparatów dla rolnictwa na rynku polskim i europejskim. ORGANIKA-AGRARIUS Sp. z o.o. z roku na rok poszerza asortyment o skuteczne i sprawdzone produkty. W 2015 roku rozbudowała ofertę o dział spożywczy, wprowadzając na rynek unikalny substytut kawy, CYKORIADĘ.

ORGANIKA-AGRARIUS Sp. z o. o.

  1. Leśna 7, Dybawka

37-741 Krasiczyn

www.cykoriada.pl

Zobacz również: