Rybka MiniMini zaprasza dzieci z Warszawy i okolic do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+. Impreza odbędzie się w Centrum Handlowym Atrium Promenada, w weekend 21-22 maja i potrwa od godziny 10:00 do 20:00. Na małych uczestników zabawy czeka wiele atrakcji, a laureaci castingu z całej Polski wystąpią w nowym programie muzyczno-tanecznym „Wygibajki”, szykowanym przez stację na jesień.

Na małych fanów Rybki MiniMini czekają warsztaty plastyczne, kącik edukacyjny oraz Kino MiniMini+ z najlepszymi programami i bajkami znanymi dzieciom z ekranów telewizyjnych. Ponadto na scenie odbędą się występy muzyczne, taneczne oraz popisy recytatorskie. Podczas zabaw najmłodsi nauczą się zasad savoir-vivre, będą mogli poznać znaczenie polskich przysłów oraz dowiedzieć się wszystkiego na temat zachowania bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu czy na podwórku. W ramach zajęć plastycznych, dzięki połączeniu rozmaitych technik, dzieci będą tworzyły swoje małe dzieła. Tematem przewodnim prac będzie Rybka MiniMini, którą każdy będzie mógł spotkać podczas wydarzenia i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami specjalnymi od MiniMini+.

Wielki Casting MiniMini+ to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale także szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji. Stacja MiniMini+ poszukuje aż 64 dzieci w wieku od 5 do 10 lat, które wystąpią nowym programie muzyczno-tanecznym „Wygibajki”. Wyniki castingu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.casting.miniminiplus.pl 15 czerwca. W czerwcu internauci będą także mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.

Program muzyczny z udziałem finalistów castingu zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. W każdym odcinku uczestnicy będą uczyć się innego układu tanecznego oraz wykonywać nową piosenkę. Gospodarzem programu będzie Filip Jaślar, polski skrzypek znany szerokiej publiczności z grupy MoCarta, który do każdego odcinka skomponuje nową, wyjątkową piosenkę.

Wielki Casting MiniMini+ odbędzie się w sześciu miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku, dzięki czemu dzieci z różnych stron kraju mają szansę wziąć udział w zabawie.

Zobacz również: