Najbardziej zwariowany zespół świata dołącza do składu WrocLove Fest 2016 odbywającego się z okazji Święta Wrocławia. Gogol Bordello wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia 25 czerwca, czyli w pierwszy dzień wakacji.

W ramach bedącej częścią WrocLove Festu imprezy „Pierwszy Dzień Wakacji 2016” obok Gogol Bordello zagrają m.in. O.S.T.R., Mesajah, Koniec Świata i Grubson. Dwa dni wcześniej wystartuje WrocLove Fest 2016 – Noc Świętojańska, w ramach której obok polskich gwiazd (Golec UOrkiestra, Zakopower, Enej, Kapela ze Wsi Warszawa, Bubliczki i Psio Crew) wystąpią wielkie gwiazdy world music: Boban Marković Orchestra z Serbii, Amadou & Mariam z Mali, Fanfara Tirana meets Transglobal Underground z Albanii i Wlk. Brytanii, Bollywood Masala Orchestra z Indii, Russkaja z Rosji i Jewish Monkeys z Izraela.

Bilety w promocyjnej cenie 45 zł za miejsce stojące lub 60 zł za miejsce siedzące będą dostępne od 11 kwietnia. Koncert Gogol Bordello planowany jest na godzinę 22.30. Osoby, które zakupiły wcześniej bilety na WrocLove Fest – Noc Świętojańska 2016 mogą dokonać dopłaty w wysokości 20 zł, która będzie upoważniała do udziału w całym koncercie 25 czerwca, łącznie z występem Gogol Bordello. Promocyjna cena biletów oraz dopłaty obowiązywać będą do końca kwietnia. W sprzedaży dostępne są również 3-dniowe karnety na WrocLove Fest 2016 w cenie 65 zł za miejsce stojące lub 85 zł za miejsce siedzące. Wejściówki znajdziecie na Eventim.pl.

Zobacz również: