Nowa odsłona programu lojalnościowego WOLF-MAJSTER

Ruszyła kolejna edycja programu lojalnościowego WOLF-MAJSTER. Skierowany jest on do dystrybutorów i instalatorów produktów firmy Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. Dołączenie do programu gwarantuje m.in. dostęp do wyjątkowych promocji oraz możliwość zbierania punktów za zakupy określonych produktów marki WOLF i wymienianie ich na gwarantowane nagrody.

Aby dołączyć do programu wystarczy zarejestrować się na stronie www.wolf-majster.pl. Każdy, kto dokona rejestracji, otrzyma prezent w postaci 50 punktów promocyjnych przy rejestracji pierwszego zakupionego urządzenia. Organizator akcji przygotował także gwarantowaną nagrodę za zgłoszenie pierwszego zakupionego produktu. Programem objęta jest cała sieć dystrybucji urządzeń marki Wolf, dlatego w przypadku instalatorów nie ma znaczenia, gdzie zakupią oni produkty. Zebrane punkty gromadzone są na koncie i mogą być wymienione na cenne nagrody (m.in.  tablet iPad Air 2 Cellular czy konsolę Xbox 360 4 GB), karty podarunkowe lub kupony płatnicze, które pozwalają na uzyskanie zniżki na produkty Wolf podczas kolejnych zakupów. Dołączenie do programu umożliwia wzięcie udziału w promocjach skierowanych wyłącznie do zarejestrowanych uczestników, ciekawych spotkaniach branżowych i konkursach oraz gwarantuje dostęp do najświeższych informacji na temat produktów, programu i akcji promocyjnych.

Program lojalnościowy Wolf-Majster cieszy się popularnością wśród instalatorów już od 3 lat. Podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2016, które odbyły się w dniach 25-28 kwietnia 2016 roku w Poznaniu firma Wolf zaprezentowała nową odsłonę strony internetowej www.wolf-majster.pl przeznaczonej na potrzeby programu. Poprzednia wersja witryny została uatrakcyjniona wizualnie, poprawiono jej funkcjonalność i nawigację. Dzięki nowej stronie internetowej uczestnicy programu w każdej chwili mogą sprawdzić stan swojego konta i zarejestrować kolejne zakupione urządzenia czy zamówić wybraną nagrodę.

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

 

Zobacz również: