Sesja wykładów i Zabiegany Targ Wegański już w najbliższą niedzielę, 8 maja, w Warszawie, w ramach Biegu Wegańskiego.
Czym żywili się nasi przodkowie i ile w ich diecie było procent mamuta? Czy można biegać za dużo dla serca? Jak karmić wegańskie dziecko? Co słychać w wegańskim świecie na różnych kontynentach? Kiedy (nie) warto wydać więcej na eko-produkt? Jak stopy mają się do bólu w kolanach? Skąd Strąk Man bierze siłę do ultra? Co ma wspólnego hodowla zwierząt z ekologią? o tym wszystkim dowiecie się podczas wykładów prowadzonych 8 maja w trakcie Biegu Wegańskiego.

Już w najbliższą niedzielę, 8 maja, w godzinach 9:30 – 17:00 odbędzie się otwarty panel wykładów nt wpływu diety roślinnej na zdrowie i środowisko. Wykłady prowadzą eksperci i praktycy, a szeroki dobór tematów pozwoli wybrać ten najbardziej interesujący.
Wszystkich chętnych organizatorzy Biegu Wegańskiego zapraszają do siedziby Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.
Wstęp na wykłady jest bezpłatny.
Szczegóły: czytaj dalej … http://mail.exciting-news.pl/c/z0bdcnhhh8/hbvci3oktu/

Równocześnie przez cały dzień, w godzinach 9:00 – 17:00, odbędzie się 4 Zabiegany Targ Wegański na którym swoją ofertę zaprezentuje ponad 20 wystawców. Będzie to doskonała okazja aby od razu wypróbować nowe roślinne smaki. Wystawcy przygotowali szeroką paletę produktów oraz degustacji.