Sesja wykładów i Zabiegany Targ Wegański już w najbliższą niedzielę, 8 maja, w Warszawie, w ramach Biegu Wegańskiego.
Czym żywili się nasi przodkowie i ile w ich diecie było procent mamuta? Czy można biegać za dużo dla serca? Jak karmić wegańskie dziecko? Co słychać w wegańskim świecie na różnych kontynentach? Kiedy (nie) warto wydać więcej na eko-produkt? Jak stopy mają się do bólu w kolanach? Skąd Strąk Man bierze siłę do ultra? Co ma wspólnego hodowla zwierząt z ekologią? o tym wszystkim dowiecie się podczas wykładów prowadzonych 8 maja w trakcie Biegu Wegańskiego.

Już w najbliższą niedzielę, 8 maja, w godzinach 9:30 – 17:00 odbędzie się otwarty panel wykładów nt wpływu diety roślinnej na zdrowie i środowisko. Wykłady prowadzą eksperci i praktycy, a szeroki dobór tematów pozwoli wybrać ten najbardziej interesujący.
Wszystkich chętnych organizatorzy Biegu Wegańskiego zapraszają do siedziby Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.
Wstęp na wykłady jest bezpłatny.
Szczegóły: czytaj dalej … http://mail.exciting-news.pl/c/z0bdcnhhh8/hbvci3oktu/

Równocześnie przez cały dzień, w godzinach 9:00 – 17:00, odbędzie się 4 Zabiegany Targ Wegański na którym swoją ofertę zaprezentuje ponad 20 wystawców. Będzie to doskonała okazja aby od razu wypróbować nowe roślinne smaki. Wystawcy przygotowali szeroką paletę produktów oraz degustacji.

Zobacz również: