14 maja, na Polu Mokotowskim otwieramy kolejny sezon biegowy z przymrużeniem oka! Jesienią był z nami m.in. Minionek, triathlonista, rozbiegane winogrona, a nawet Bazyliszek. Wszyscy gonili przebranego lidera Jeff’sowego wyścigu – banana! Przygotowaliśmy nowe atrakcje, więc w tym roku nie może zabraknąć i Ciebie. Sport to nie tylko rywalizacja, wyniki i restrykcyjna dieta. To przede wszystkim radość z ruchu i aktywnego spędzania czasu. W Biegu Przebierańców Jeff’s Banana Run, radość jest tym większa, że całość wpisowego, 30PLN, przeznaczona jest na cele statutowe Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby wziąć udział w naszym biegu, wystarczy, że lubisz aktywność fizyczną i na start przybędziesz w przebraniu.

Biegaczom proponujemy dwie trasy do wyboru: 2,6 km oraz 5,6 km. Uczestnicy ruszą ze startu wspólnego. Przed nimi pobiegnie lider – banan. Dla miłośników bardziej statycznej rywalizacji mamy jeszcze jedną propozycję. W miasteczku biegowym odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w jedzeniu Hot-Dogów.

O uzupełnienie strat energetycznych i odpowiedni bilans kaloryczny zadbają kucharze Restauracji Jeff’s. W menu przygotowanym na tę okazję znajdą się między innymi soczyste żeberka.

Data i start: 14.05.2016; 11:00 (Biuro Zawodów czynne od 8:00)
Dystans: 2,6km – 5,8km
Start i Meta: Jeff’s Pole Mokotwskie
Rejestracja: http://www.festiwalbiegowy.pl/banana_run/index.php/rejestracja/index

Ubiegłoroczna edycja przyniosła dużo śmiechu i niezastąpione wspomnienia.
Biegaliśmy… https://www.youtube.com/watch?v=OqpEWai5qAM
I tańczyliśmy w rytmie Harlem Shake… https://www.youtube.com/watch?v=oP15yDsjosw

Niech w tym roku będzie jeszcze weselej! Pobiegnij razem z nami w przebraniu i zabierz ze sobą znajomych – wspaniała zabawa i niezwykłe wspomnienia gwarantowane. Czekają nas Was wspaniałe prezenty i nagrody od Restauracji Jeff’s, New Balance i innych Partnerów!

Organizatorem biegu Banana Run jest amerykańska restauracja Jeff’s, mieszcząca się na Polu Mokotowskim: http://www.jeffs.pl/.

Masz maskotkę swojej marki? Organizatorzy zapraszają ją do udziału połączonego z szeroką promocją. Kontakt dla marek i firm: kaja@planoia.com.

źródło: organizator

Zobacz również: