Poznaliśmy zwyciężczynię pierwszej polskiej edycji programu MasterChef Junior. Niezwykłą kulinarną rywalizację wygrała 11-letnia Natalia Paździor. W emocjonującej rozgrywce o tytuł MasterChef’a Juniora pomagała finalistom Appetita – sponsor programu.

 Od lutego wszyscy miłośnicy gotowania mogli podziwiać kulinarne zmagania młodych kucharzy – amatorów. Dzieci zaskakiwały dorosłych swoim talentem, umiejętnościami i wiedzą na temat oryginalnych składników i dań. Podczas wszystkich etapów show uczestnicy przygotowywali potrawy z dodatkiem ziół i przypraw marki Appetita – sponsora programu.

W finałowym odcinku pozostało dwoje młodych pasjonatów gotowania – 11-letnia Natalia Paździor  i 12-letni Kuba Tomaszczyk. Jury – Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler, postawili przed nimi nie lada zadanie. Finaliści mieli 2,5 godziny na przygotowanie menu degustacyjnego składającego się z pięciu dań. Z dodatkiem ziół i przypraw Appetita Natalia i Kuba olśnili jurorów swoim kunsztem i wyczuciem smaku. Rywalizację wygrała Natalia Paździor, która zaserwowała  m.in. wybitny comber z królika i sorbet jabłkowo-gruszkowy z sosem krówkowym. W nagrodę otrzymała ona tytułu pierwszego polskiego MasterChefa Juniora, czek na 15 tys. złotych i wycieczkę. Kuba – najlepiej gotujący chłopiec w premierowej edycji show, wygrał 10 tys. złotych.

 

 

Zobacz również: