8 maja w klubie Rockopolis w Pile wystąpi John Porter. Artysta zaprezentuje swoje największe przeboje i materiał z ostatniej płyty „Honey Trap”.

„Honey Trap” jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu Portera „Back In Town”, jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie – tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, rockowo – bluesowej formie.

Muzyczne korzenie Portera mocno osadzone w latach 60-tych i 70-tych aż po jego debiut „Helicopters” są tu wyraźnie obecne. Nic dziwnego, że do realizacji dźwięku John ponownie zaprosił legendę Brytyjskiej sceny muzycznej – Phila Browna, mającego na swym koncie współpracę z takimi artystami jak Talk, Talk, Led Zeppelin, Traffic, Bob Marley czy Jimi Hendrix.

Na koncercie w Rockopolis John Porter zagra też utwory ze swoich poprzednich płyt, w tym z legendarnej już płyty „Helicopters”.

John Porter solo w Rockopolis przy ul. Pocztowej 1 w Pile – w niedzielę 8 maja o godzinie 20.00. Bilety – w przedsprzedaży za 35 złotych, w dniu koncertu za 45 złotych – do nabycia (od czwartku 21 kwietnia) w Rockopolis i Sklepie Muzycznym Demo (Piła, ul. Budowlanych)

Zobacz również: