TVP1 zaprasza na kolejne widowisko pt. „Wielki Test o Podatkach. Fiskus od kuchni”. 25 kwietnia, o godz. 20:25w studiu zasiądą m.in. gwiazdy estrady, filmu, sportowcy, dziennikarze, którzy sprawdzą swoją wiedzę na temat podatków.

Program tradycyjnie poprowadzą  Paulina Chylewska i Maciej Orłoś. W studiu rywalizować ze sobą będą pary złożone z przedstawicieli świata artystycznego, dziennikarskiego i sportowego. Wiedzę o podatkach sprawdzać będą m.in.: Cezary Harasimowicz, Grażyna Wolszczak, Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk, Darek Kordek, Kasia Kwiatkowska, Jacek Rozenek, Karol Strasburger, Jacek Kawalec, Conrado Moreno, Michał Zieliński. Zwycięska para przekaże nagrodę na wybrany przez siebie charytatywny cel. W programie pojawi się m.in. Magical Mystery Tour – artyści zaśpiewają hity Beatlesów, na których słynny zespół zarobił krocie. Podczas testu prowadzący i goście postarają się w m.in. sprawdzić, czy muzycy również odprowadzają  stosowne podatki?

Internauci ponownie będą mogli rozwiązywać test on-line na stronie Interia.pl i na smart fonach – aplikacja WIELKI TEST TVP.

„Wielki Test o Podatkach. Fiskus od kuchni” realizowany jest w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej Ministerstwa Finansów, partnerem medialnym testu jest Interia, a patronami medialnymi Super Express i RMF FM. Program reżyseruje Konrad Smuga, redaktorem prowadzącym jest Irena Pręcikowska z Redakcji audycji społeczno-publicystycznych TVP1, producentem Jolanta Filipowicz z Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej TVP.

Zobacz również: