Fani muzyki latynoamerykańskiej będą mieć w czerwcu nie lada okazję, aby spotkać się z nią na żywo. Trzy koncerty Julio Iglesiasa, żywej legendy muzyki rozrywkowej, odbędą się w Polsce. Trasa koncertowa odbywa się pod patronatem Expressu Wieczornego. Wkrótce będziemy mieli bilety dla naszych Czytelników.

Wizyta w naszym kraju to fragment światowej trasy koncertowej wokalisty, a SopotWarszawa oraz Wrocław – to miejsca w których będziemy mogli zobaczyć go na własne oczy. Artysta promuje najnowszy album „Mexico”, który ukazał się w październiku 2015 i jest jednocześnie osiemdziesiątym krążkiem w jego karierze!. Ze sceny popłyną romantyczne ballady oraz ogniste rytmy hiszpańskie i meksykańskie. Z pewnością nie zabraknie również największych przebojów „Boskiego Julia”.

Julio Iglesias – wokalista i kompozytor urodzony w Madrycie. Jako chłopak grał w bramce Realu i studiował prawo. Wypadek samochodowy pokrzyżował jego plany a gitara – początkowo jedynie narzędzie w rekonwalescencji – diametralnie zmieniła jego życie. Tak rozpoczęła się jedna z największych karier wokalnych. Aksamitny głos, uwielbienie fanek, pełne stadiony i kilkaset(!) milionów sprzedanych płyt.

Julio Iglesias, wielki muzyczny romantyk, śpiewa już dla czwartego pokolenia swoich słuchaczy.

Polscy organizatorzy trasy koncertowej Artysty zadbali też o to, by na widowni nie zabrakło zupełnie młodego pokolenia, które z racji swego wieku nie pamięta tych legendarnych koncertów

Dla wszystkich zaśpiewa również Julio Iglesias Jr.

Wystąpi przed polską publicznością ze swoim własnym repertuarem w programie poprzedzającym koncert.

Wielkie dwugodzinne show muzyczne przed nami.

Wrocław – Sopot – Warszawa w czerwcu 2016 należy do Iglesiasów.

Zapraszamy na koncerty.