Hans Zimmer, najwybitniejszy twórca muzyki filmowej za kilka dni odwiedzi  Polskę.Jego muzykę na żywo będziemy mogli podziwiać na  3 koncertach: w Gdańsku, Łodzi i Krakowie. To absolutne „Must Be” na koncertowym rozkładzie jazdy zarówno  każdego wielbiciela dobrej muzyki, jak i  kinomana.
Bilety na koncert w Krakowie na dzień dzisiejszy są całkowicie wyprzedane.Organizator koncertu zdecydował się wprowadzić do sprzedaży 500 dodatkowych biletów w kategorii 4. W Gdańsku na fanów Zimmera czeka już tylkoostatnie 800 biletów. Kategoria 1 wyprzedana jest w całości. Fani mają jeszcze szansę na dobre miejsce w Łodzi. To ostatni moment, aby zrobić sobie prezent i obejrzeć ten wyjątkowy koncert.
Każdy występ w ramach obecnej trasy będzie wyjątkowym spektaklem audiowizualnym. Wizualizacje i światła zostały zaprojektowane przez światowej sławy Marca Brickmana. Marc jest dobrze znany fanom spektakularnych koncertów. Pracował ze wszystkimi – od Pink Floyd, przez Nine Inch Nails po Barbrę Streisand. Jest również odpowiedzialny za oświetlenie Empire State Building w Nowym Jorku. Koncerty Hansa Zimmera będą nie tylko brzmiały, jak żaden inny, ale również wyglądały, jak żaden inny.
Podczas koncertów w Polsce Hansowi Zimmerowi towarzyszyć będzie chór, Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna oraz zespół w składzie:
Aleksander Milwiw-Baron – gitara
Mike Einziger – gitara
GuthrieGovan – gitara
Czarina Russell – wokal, dzwony rurowe
Lebo M. – wokal
Yolanda Charles – gitara basowa
TinaGuo-Morabito – wiolonczela
Ann Marie Calhoun – skrzypce
Nick Glennie-Smith – instrumenty klawiszowe, akordeon
Steve Mazzaro  – instrumenty klawiszowe, gitara
Richard Harvey – instrumenty dęte drewniane
SatnamRamgota – instrumenty perkusyjne
W ramach trasy Hans Zimmer On Tour w Polsce odbędą się 3 koncerty:
30 kwietnia w Ergo Arena, Gdańsk

Zobacz również: