Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a z nią wielkie wydarzenia wystawienniczo-promocyjne. Stałe miejsce w kalendarzu imprez organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie mają Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wystawców i odwiedzających na XXIII edycję tej imprezy.
 W tym na Targi zapraszamy 24 kwietnia, tradycyjnie na plac koło Szkoły Muzycznej, przy ul. Głowackiego w Sochaczewie w godzinach 9.00-17.00. Corocznie impreza cieszy się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców naszego powiatu, jak i lokalnych przedsiębiorców. Ideą i celem Mazowieckich Targów Rolnych i Przedsiębiorczości jest promocja rodzimych, mazowieckich producentów rolnych, popularyzacja wiedzy o rolnictwie ekologicznym, produktach regionalnych, a także nowoczesnym unijnym gospodarowaniu. Swoją ofertę prezentują firmy z branży rolniczej, ogrodniczej, chemicznej, budowlanej, mechanicznej, przetwórstwa spożywczego, odzieżowej, instalacji grzewczych i innych z regionu oraz terenu niemal całej Polski. Targi są okazją do nawiązania nowych kontaktów gospodarczych i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jest to ważne wydarzenie handlowo-wystawiennicze i jedna z największych imprez branżowych na Mazowszu, nad którym patronat objęli Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego oraz Zdzisław Sipiera, wojewoda mazowiecki.

Około 100 wystawców oraz blisko 10 000 zwiedzających świadczą o popularności Targów i potrzebie kontynuacji sochaczewskiej tradycji targowej.

Na Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości zapraszają: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, oddział Bielice oraz Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego.

 

 

 

 

 

Zobacz również: