Niecały miesiąc po ogłoszeniu koncertu zespołu Czesław Śpiewa i Gaby Kulki wszystkie bilety są już zarezerwowane. Osobom, które nie zdążyły kupić bądź zarezerwować biletu, pozostaje mieć nadzieję na zwolnienie rezerwacji i obserwować facebookowy profil POKiS-u.
Występ Czesława Mozila i Gaby Kulki w ramach Alterstacji cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. 60, 70 i 80 zł to ceny biletów na kwietniowy koncert, które jeszcze do niedawna były dostępne w bileterii POKiS. Na to bez wątpienia wyjątkowe muzyczne widowisko Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza tym razem do Centrum Konferencyjnego Dom Technika, znajdującego się przy ul. Kazimierza Wielkiego w Płocku.
Przypomnijmy, Czesław Śpiewa – zespół, którego liderem jest popularny muzyk, znany m.in. z wielu telewizyjnych programów oraz radia, Czesław Mozil – prezentuje trudną do sklasyfikowania muzykę: mieszankę kabaretu, rocka i popu. Będzie to pierwszy koncert tej grupy w Płocku.
Gaba Kulka, której muzykę możemy nazwać „progresywnym popem”, wystąpi u nas już trzeci raz. Znana jest ze współpracy z wieloma artystami, tj. Konrad Kucz, Olo Walicki czy zespół Baaba.
Koncert odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 19 w Centrum Konferencyjnym Dom Technika.

Zobacz również: